arkJak muže nebo žena úplně nazí, zmrzlí a hladovějící se objevíte na břehu tajemné ostrově ARK. Pro zachování své existence musíte lovit, sklízet dostupné zdroje, vyrábět nářadí, pěstovat plodiny, zkoumat nové technologie, budovat přístřešek, který odolá nevlídnému prostředí . Ulovte nebo si ochočte T-Rexe a mnoho další prehistorických zvířat. Vytvořte si svůj kmen s přáteli a opanujte ostrov!

 

 

 

ark 1
Jedná se o MMO hru kde Vašim úkolem je přežít. Ostrov, na kterém se objevíte, je totiž plný dinosaurů, kteří lační po masu. Je tedy pravda, že ne všichni jsou masožravci, ale i takový Stegosaurus Vás může zabít pokud ho napadnete. Hra nabízí nepřeberné množství možností jak se bránit. Od výroby zbraní, nástrojů až po ochočení třeba takového T-Rexe. Hra běží na Unreal Engine 4 což zaručuje parádní grafiku. V tuto chvíli je hra EA (Early Access) a tak trochu pokulhává v optimalizaci, nicméně tvůrci na hře opravdu makají. V předchozích pár dnech bylo vydáno opravdu hodně patchů.

 

 

 

 

ark 3Zdá se, že hra je opravdu velice populární a téma chytlavé vzhledem k faktu, že hra měla v úvodních 24 hodinách přes 100 oficiálních serverů, 2300 komunitních serverů a špičku 36 tisíc lidí naráz. V tuto chvíli má hra cca 329 tisíc majitelů. Informace o vývoji hry po stránce statistik se můžete podívat zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oficiální minimální systémovéark 5 požadavky:
OS: 64-Bit Windows 7 Service Pack 1, or Windows 8
Processor: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU
Memory: 4000 MB RAM
Graphics: DirectX10 Compatible GPU with 1 GB Video RAM
DirectX: Version 10
Hard Drive: 20000 MB available space

Pro lepší zážitek rozhodně doporučuji alespoň i5 a AMD6850, 8GB RAM

 

 

 
Hra je poměrně dosti neoptimalizovaná, ale tvůrci na tom neustále pracují. Jakmile bude k dispozici DirectX 12, potažmo Windows 10, bude jej hra podporovat a vypadat ještě lépe.

 

 

 

Více informace o ARK: Survival Evolved se můžete dozvědět přímo na

steam_icon

 

Navštivte také naše fórum kde naleznete obrázky a další informace o

ARK: Survival Evolved