Management VCZ

NickRankGames

boobinnaboobinna

Svou existenci jsem prý započal někde v lese (tak mi to říká ségra, že mě našli v lese) před 29 lety. Počítačům jsem se věnoval od útlého dětství kdy jsem měl k dispozici Atari 800XE. Tenkrát jsem hrál pouze hry a nic víc mě nezajímalo 🙂 Poté přišlo první PC… krásná to věc, 486 DX2 na celých 66MHz. Další sestavy rozepisovat nebudu, ale spoustu jsem se toho naučil. Pronikl jsem do tajů HTML a spol., grafiky, střihu videa, tvorba hudby apod.

Dosavadní herní praxe? Založil jsem a vedl clan pro hru Tom Clancy’s Ghost Recon jménem SVAF (web jsem nedělal já). Po pár letech ve SVAFu jsem odešel a se Shrekem (tenkrát Astro) jsme hráli pouze spolu 2v2 cw. Následně se objevila hra Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Raven Shield kde jsem hrál v klanu AWESOME (bývalá URNA – již neexistuje). V neposlední řadě jsem hrál i Battlefield 1942, Battlefield Vietnam (účastnil jsem se i promo akce od EA a s týmem jsme dosáhli na 2. místo) a Battlefield 2, AAO. Po těchto hrách nastalo clanové ticho. Kromě FPS her se věnuji hraní RPG, RTS a všech her které mne zaujmou.

S objevem GRO přišel čas oprášit pušky a jít do boje za nový clan. Uvidíme jak dlouho mi to vydrží 🙂

Clan Leader

RolllandRollland

S hraním her a počítači vůbec jsem začínal až v pozdějších letech. Na České Sibiři se těžko dalo cokoliv sehnat. Začínal jsem s Commodore C64 a potom ZX Spektrum. Kdo si ještě pamatuje nahrávání her z kazety?
Chvíli jsem se musel spokojit s těmito super počítači a na PC se chodilo k sousedům. Po par letech se doma konečně objevilo první PC. Moje paměť není nejlepší, takže neřeknu přesně tituly her, které se hrály. Ale hrálo se vice měně vše. Zavodni hry, strategie, simulátory, ale nejvíc asi RPG.
Potom jsem se přestěhoval do Polska, do města, kde konečně byl i net. takže se začalo i s online hraním. První hra byla Guild Wars.
S GRO jsem začal v roce 2013 a po male pauze na konci roku se opět vracím.

Advisor